вул. Дачна, 12 с. Солотвино, Закарпатська обл. Тел.: +38 096 211 86 21

321

123
18 Июл

Соляні озера

Солоні озера в Солотвино 

Солотвино — невелике селище на кордоні України і Румунії. Його називають справжнім раєм для тих, хто вирішив відпочити та оздоровитися. Солотвино — справжня закарпатська здравниця, тут розташований цілий комплекс термальних солоних озер. Цілющі властивості їх вод не поступаються водам у Мертвому морі (Ізраїль). Край багатий покладами солі. Її добували з незапам’ятних часів, тому деякі озера в Солотвино з’явилися завдяки такого видобутку. Серед них — знамените озеро Кунігунда, яке виникло в 1902 році на місці створеної шахти. Його називають справжньою візитною карткою Солотвино.

Кожен рік на лікувальний відпочинок в Солотвино з’їжджаються тисячі гостей з України та зарубіжжя на лікування. Тут є чому дивуватися: вода настільки солона, що людина без зусиль утримується на плаву. У ній розчинена не тільки звичайна сіль — тут присутні іони йоду, брому, калію, фтору, кальцію, магнію.

Мікроклімат на солоних озерах буде корисний тим, у кого спостерігаються захворювання дихальних шляхів. Вода і цілюща грязь на березі і дні озер прекрасно лікують шкірні захворювання, допомагають хворим радикулітом і артритом. Вода озер абсолютно безпечна для здоров’я — проведені аналізи показали відсутність шкідливих мікроорганізмів.

Соляні шахти — ще одне багатство цього краю. Тут проходять терапію в таких шахтах, де цілюще, насичене сіллю повітря полегшує самопочуття. Перш за все ці переваги відчують хворі астмою.

Ліси, що оточують селище, чудово підходять для прогулянок після купання в теплих озерах.

Проживання біля солоних озер — ідеальний варіант недорогого і, в той самий час, повноцінного відпочинку.