вул. Дачна, 12 с. Солотвино, Закарпатська обл. Тел.: +38 096 211 86 21

321

123
18 Июл

Соляна кімната

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та  інші фактори, змушують людей шукати все нові методи лікування з новітніми  хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та  галотерапія.

Солетерапія- лікування та оздоровлення сіллю.

спелеотерапія— це (грец. speleon — печера, therapia — лікування) — не медикаментозний спосіб лікування. Суть методу полягає в лікуванні що зумовлено  перебуванням протягом тривалого часу  в умовах своєрідного мікросередовища печер, гротів, соляних копалень, шахт. Спелеотерапія застосовується для лікування хворих з бронхіальною астмою та іншими захворюваннями органів дихання, гіпертонічною хворобою, захворюваннями суглобів.

галотерапія — це методика, завдяки якій відтворюється штучним чином мікроклімат, схожий з підземними соляними печерами, копальнями, шахтами. Даний метод заснований на цілющих властивостях солі.

Соляна кімната —  Це спеціально обладнане приміщення, призначене для проведення процедур галотерапії.

Інші фактори спелеотерапії та галотерапії — певна температура і вологість повітря, легкі негативні аероіони хоча і значущі, але мають допоміжне значення. А головний лікувальний чинник усіх існуючих підземних соляних печер, де працюють спелеолікарні  — це повітря, що містить сольовий аерозоль. Тому і в приміщеннях, призначених для лікування, (соляна кімната) перш за все, повинно відтворюватися повітряне середовище, що містить частинки солі. Фактично застосування відтвореного мікроклімату в приміщенні є методом аерозольної терапії з використанням природного фактора. На  даний час цей метод відносять до розряду методів фізіотерапії, відновлювальної медицини. Інші параметри повітряного середовища (аероіони, температура, вологість і ін) є допоміжними.

Запрошуємо відвідати нашу соляну кімнату для оздоровлення.